Inzerujte na FitCool.sk

Oslovte svojimi službami, alebo produktom zákazníkov na FitCool.sk

Ponúkame Vám priestor na umiestnenie svojich PR článkov alebo textových odkazov na portáli, ktorý sa venuje fitness, behu, zdravej životospráve a recenziám športových pomôcok.

Prečo inzerovať na FitCool.sk?

Obsahovo hodnotné články, pripravené precíznou analýzou kľúčových slov sa zobrazujú na popredných pozíciách vo vyhľadávačoch. Za kvalitným spracovaním tem stojí tím redaktorov, priaznivcov zdravého životného štýlu či blogerov, ktorí sa venujú obsahovej téme portálu.

Aktuálne témy, kvalitný obsah, dôkladné SEO dostávajú články FitCool.sk na prvé strany vyhľadávačov.

Portál je pravidelne aktualizovaný a kontrolovaný, každý týždeň pribúdajú minimálne 3 nové články + PR články.

Dávame si záležať aby sa na našom portály nevyskytoval duplicitný obsah. Každý článok prechádza prísnou kontrolou na duplicitu. To platí aj pri PR článkoch, aby im vyhľadávače neznižovali viditeľnosť pre zjavný reklamný obsah.

Nie sme PR web – naše články v prvom rade pomáhajú čitateľom hodnotnými informáciami.

Zverejníme váš článok alebo ho za vás aj napíšeme

Vaše pripravené PR články uverejníme za 99 € bez DPH.

Články sú umiestnené na stránke NATRVALO, takže návštevnosť od nás prúdi po neobmedzenú dobu.

Radi vám pomôžeme článok optimalizovať. Tak vám pôžeme zabezpečiť aby sa pri vyhľadávaní zobrazoval čo najlepšie, čím si zaistíte maximálnu návštevnosť.

Ak máte problém s napísaním článku, tak PR článok vám radi napíšeme s presnou analýzou kľúčových slov a uverejníme. V tomto prípade je cena 149 € bez DPH.

Článok vám napíše profesionálny copywriter, ktorí si tému najprv naštuduje a do článku použije odborné zdroje, na ktoré v článku aj odkáže. Každý článok, samozrejme, začína dôkladnou analýzou kľúčových slov.

Kvalita obsahu a rýchle publikovanie je naša doména. Aj rovnaké témy spracujeme originálne, aby vyčnievali oproti konkurencii. Každý text prechádza dôkladnou kontrolou editora a šéfredaktora portálu.

Rozhodli ste sa pre inzerciu na FitCool.sk? Skvelé, napíšte mi správu:

Vladimír Minda
Director FitCool.sk

e-mail: minda@fitcool.sk
www.fitcool.sk

Na e-mail odpoviem asap.
Už teraz sa teším na spoluprácu a za celý tím FitCool.sk želám úspešný deň.